Trening
no właśnie ciężko coś ustalić jak nie wszyscy podali kiedy im pasuje. Owszem można zorganizować ale póżniej się okaże ,że komuś nie pasuje i dupa xD
ja proponuje jak wcześniej weekendy o 20 !!! kto jest za niech pisze że jest za
a nie pierd***nie
PRZEJDŹ NA FORUM