Trening
no właśnie ciężko coś ustalić jak nie wszyscy podali kiedy im pasuje. Owszem można zorganizować ale póżniej się okaże ,że komuś nie pasuje i dupa xDbardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy ja proponuje jak wcześniej weekendy o 20 !!! kto jest za niech pisze że jest zabardzo szczęśliwy a nie pierd***niebardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM